Video Poker İpuçları ve Stratejileri

Video Poker , temel strateji ve sağduyudan daha fazlasını kullanarak kazanabileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. Gerçek bir masada oynamaktan farkı ise makineye karşı oluşunuzdur. Bu şekilde poker oynarken blöf ayrıntısı ile uğraşmazsınız. Size böyle bir avantaj sağlar. Farklı varyasyonları olan bu poker türünü birçok online bahis sitesi kullanıcılarına sunmakta , üstelik bonus ve promosyonlar da vermektedir.

 

Superbetin ‘ de Video Poker oynayabilir , sayısız bonus ve promosyondan faydalanabilirsiniz.

Mükemmel Stratejinin Önemi ve Uygulanması

Stratejinin kendisi oyuncunun seviyesine göre ayarlanabilir ve bir başlayandan ileri seviyeye doğru ilerlediğinde, strateji evin kenarını tamamen ortadan kaldırmak için gelişecektir. Video poker stratejisi, en yüksekten en düşük geri dönüş oranına kadar elleri listeleyen strateji grafiği ile temsil edilir. Bu noktada mükkemmel bir strateji belirlenip uygulamak çok önemlidir. Kendi stratejinizi belirlemeniz açısından bol bol deneme yapmanızı öneriyoruz.

 

Strateji Tablosu Nasıl Kullanılır ?

Jacks ya da Daha İyileri (% 99.54 RTP) – Tam Ödenir

Dörtlü Bir Tür / Daha İyi

Royal Flush’un Dört Kartı

Üçlü Bir Çeşit / Daha İyi

Açık Düz Flush için Dört Kart

Yukarıda gösterilen grafik aslında gösteri amaçlarıyla kullanılan indirgenmiş bir versiyondur ve Video Poker oynarken bir referans noktası olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Video poker oyunları için Turkbet giriş adresine bağlanın, kazanın. Grafiği kullanmak başlangıçta göründüğünden çok daha kolaydır , yapmanız gereken tek şey, şu anda tuttuğunuz eli strateji grafiğiyle karşılaştırmak. Grafiği kullanma adımları aşağıdaki gibidir :

Yukarıdaki şema ile elinizi karşılaştırın , ilk satırdaki gibi bir ele sahipseniz kesin kazanç anlamına gelir. Sıralama bu şekilde devam eder..

Deneyim kazandığınızda ve oyuncu olarak geliştikçe, strateji grafiği daha karmaşık hale gelecektir , tek ihtiyacınız biraz sabır ve oyununuz için bir yöntem uygulamanız.

5/5 - (1 vote)