Superbetin Yatırım Bonusu

Superbetin ‘ de Her Yatırımınıza %7.5 Bonus Fırsatı Var ! Siz de yatırım bonusu kazanmak için Superbetin sitesini ziyaret edin, kazançlı çıkın.

 

Kullanıcılarının siteden maksimum verim ve keyif alması adına , birçok promosyon hazırlayan Superbetin ‘ de yenilikler bitmiyor. Superbetin ‘ de sayısız yatırım ve çekim yöntemi mevcut. Üstelik bu yöntemleri kullanırken bonus da kazanıyorsunuz.

Superbetin ‘ de Papara , Jeton Cüzdan , Western Union ya da Ecopayz yöntemlerinden herhangi birini kullanarak üst limitsiz yatırım bonusu kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu yöntemlerle yapacağınız yatırımlara %7.5 oranında üst limitsiz bonus var. Siz de hemen şimdi yatırımınızı yapabilir , her yatırımınıza %.7.5 Bonus alabilirsiniz !

Promosyondan faydalanırken dikkat edilmesi gereken husus ise bonus kodları. Promosyondan faydalanmak için yatırım yaparken , ilgili kutucuklara bonus kodlarının yazılması gerekiyor. Bonus kodları ile gerçekleştirilen yatırım sonrasında anında her yatırımınza %7.5 Bonus alacaksınız !

 

Bonustan faydalanmak için kullanılması gereken kodlar

  • Spor bölümü için : NOV7
  • Casino bölümü için : NOV7C

Yukarıdaki kodları yatırım yaparken kullanarak bonustan sorunsuz bir şekilde faydalanabileceksiniz. Yatırım bonusu detayları ile ilgili merak ettikleriniz varsa anında canlı yardım hattına bağlanabilir ve bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca siteye günce adres aracılığıyla giriş yaparak , bonuslar sekmesine de bakabilirsiniz.

Superbetin ‘ de faaliyet gösterirken birçok bonustan yararlanma şansı sizin elinizde. Sitede yatırım bonuslarının yanı sıra , kombine kuponlarınız için de bonus alabilir , slot turnuvaları ile de büyük ödüller kazanabilirsiniz !

5/5 - (2 votes)