Superbetin Banka Havalesi Nasıl Yapılır

Superbetin Banka Havalesi

Superbetin sizlere banka havalesi seçeneği ile 9 farklı banka sunmaktadır Türkiye’nin önde gelen bu bankaları ile anında yatırım yapabilirsiniz.

Bu banklar arasında Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapıkredi Bankası, Finans Bankası, İng Bankası, Teb Bankası, Deniz Bankası, Ziraat Bankası yerlamaktadır.

İşlem Süresi: En geç 30 dakika

İşlem Ücreti: Ücretsiz

En az işlem tutarı: 200 TL

En fazla işlem tutarı: 5000 TL

Superbetin Para

Banka havalesi seçeneği Superbetin Para yatırma linkine tıkladıkdan sonra 4. seçenekte yer almaktadır.

Banka havalesi yapmanız için ilk önce tarafınıza banka havalesi tanımlı olması gerekiyor bunun içinde Superbetin Canlı Sohbet hattına bağlanmanız yeterlidir. Sizlere anında banka havale bilgilerini açabilirler.

Sizler bu bilgileri banka havalesi formunun sağ tarafından görebilirsiniz. Bu bilgilere ulaştıkdan sonra İnternet bankacılığınızdan bu hesap bilgilerine miktarı gönderebilirsiniz gönderirken kesinlikle açıklama kısmını boş bırakınız bırakamıyorsanız Adınızı Soyadınızı yazmanız yeterlidir.

Banka havale işlemini gerçekleştirdikten sonra Sitedeki banka havalesi formunu doldurmanız gerekmektedir. Form’da sizden istenilen ilk sırada yer alan seçenek banka adıdır gönderdiğiniz bankanın adını yazmanız gerekmektedir. Ardından Gönderdiğiniz Miktarı yazrak Şimdi Yatır butonuna basmanız işlemi bitirmenizi sağlıcaktır. İşlem bittikten sonra Superbetin Finans Departmanının işlemi sonuçlandırmasını beklemeniz gerekmektedir buda en geç 30 dakika fakat normal şartlarda 10 dakika içinde sonuçlandırılmaktadır.

 

Sizlere sadece Banka havalesi formunu paylaştım Superbetin Canlı sohbet hattına gelerek banka havalenizi aktifleştirip bu bilgilere sahip olarabilirsiniz.

 

4/5 - (1 vote)