Günün Oyunun da Her gün 1000 TL Bonus

Superbetin sitesi yeni bir bonus kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Güvenilirliği ve bonus seçenekleri ile bilinen site Günün Oyunun da Her gün 1000 TL Bonus promosyonunu kullanıcıları için aktif ediyor.

28 Kasım 2017 Tarihinde  Günün Oyununu oynama zamanı !

Superbetin olarak sizler için keyifli zaman geçirerek bu bonusu kazanmanız için en iyilerinden günün oyununu seçiyoruz. Bu oyunlardan her gün 1000 TL bonus + 25 Free Spin kazanabileceksiniz.

28 Kasım ‘ da ” Finn And The Swirly Spin ”  oynayarak promosyona katılan herkes kazanıyor ve ödül havuzundan payına düşeni alıyor.

Günün oyununu oyna ve en çok miktarda çevirim yarışına katıl ! Her gün en çok miktarda günün oyununda çevirim yapıp, ödül havuzudan payınıza düşeni  alın.

1.ye 400 TL Bonus

2.ye 200 TL Bonus

3.ye 100 TL Bonus

Her gün en az 100 TL’lik çevirim yaparak katılımda bulunan 5 üyemizin her birine 60 TL bonus kazanıyor !

Ayrıca her gün günün slot oyununda en az 10 TL’lik çevirim yapmış herkese bir sonraki gün aynı oyun için 25 Free Spin!

Superbetin sitesinin sunmuş olduğu bu bonus kampanyasından yararlanarak keyif ile oynamış olduğunuz  oyunları değerlendirerek bonus kazanabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Superbetin bonusları üyelerini mest ederek  kazandırmaya devam ediyor.

Superbetin sitesine erişim sağlamanız durumunda promosyon’dan yararlanabilirsiniz. Bonuslar sekmesi ile de tüm güncel promosyonları ve detaylarını inceleyebilirsiniz. Bir problem yaşamanız durumunda canlı destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz !

5/5 - (3 votes)