Floyd Mayweather Conor McGregor Canlı İzle 27 Ağustos 2017

Tabiri caizse ise Pazar gecesi taş üstünde taş kalmayacak. Floyd Mayweather Conor McGregor karşı karşıya geliyor. Floyd Mayweather Conor McGregor Maçı Canlı İzle’nebilecek. Dünyanın yakından takip ettiği maç için geri sayım başladı. Maça az bir süre kala iki boksör arasında adeta soğuk bir savaş var.

Floyd Mayweather Conor McGregor Maçı Saat Kaçta – Floyd Mayweather Conor McGregor Hangi Kanalda –

Floyd Mayweather Conor McGregor arasındaki dev maçın tarihi belli oldu. Bütün dünyanın merakla beklediği karşılaşma 27 Ağustos Pazar günü yapılacak. Türkiye saati ile 06:00 da maç canlı olarak izlenebilecek. Karşılaşma S Sport kanalından canlı olarak izlenebilecek.

mayweather mcgregor

Bir tarafta “Para ve Tatlı çocuk” lakabını kullanan dünyanın en çok kazanan sporcuları arasında gösterilen ve en iyi boksörü olarak lanse edilen  süperstar dövüşçü Mayweather diğer tarafta ise lakabı “adı çıkmış” olan harika bir kariyere sahip olan ve Mayweather e meydan okuyan McGregor günler öncesinden biletleri karaborsaya düşen bu karşılaşmanın inanılmaz bir heyecana sahip olacağı su götürmez bir gerçektir. Daha maç başlamadan rekorları alt üst eden 300 Milyon Euro bahis alınan karşılaşmaya ilgi oldukça fazla ve bu kadar dikkat çeken bir maç dünyanın bir çok ülkesinde canlı olarak yayınlanacaktır.

5/5 - (1 vote)