Çiftlik Bank Nedir?

Çiftlik Bank son zamanlarda insanlara gelir vaad eden 2016 yılında kurulan online bir sitemdir. İlk başta akıllara  Çiftlik Bank Nedir sorusu ile birlikte bu sistemin nasıl kazandırdırğı akıllara gelmektir. İnternet üzerinden farklı yollar ile insanlara düzenli gelir elde etme imkanı sunan bir çok sistem ve oyun bulunmaktadır. Çiflik Bank ta aslında hepimizin bir dönem yoğun olarak oynadığı farmwille oyununun bir benzeridir. Bu oyunda tarlada sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılmaktaydı. Çiflik Bank ta ise hayvan yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Çiftlik Bank ismindende anlaşılacağı gibi sanal çiftlik hayvanları satan ve internet üzerinden oynanan bir oyundur. Çeşitli yatırım seçenekleri sunan oyundaki her hayvanın bir çizelgesi mevcuttur. Sistemdeki hayvanlara bakıcak olursak Manisa Tavuğu , Zibrit Tavuğu, Denizli Tavuğu, Endülüs Tavuğu, Habeş Tavuğu, Anadolu İneği, Simental İneği, Romanov Koyunu, Angus İneği, Tosun, Jersey İneği, Holstein İneği, Saanen Keçisi, Kafkas Arısı ve Cariola Arısı gibi bir çok hayvan ile hayvancılık yaparak kazanç elde etme imkanı sunmaktadır.

Çiftlik Bank Nasıl Kazandırır?

Öncelikle ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz hesabın bilgilerini iki aşamada güncellemeniz gerekmektedir. Artık kazanç elde edebilmek için birinci aşama tamamlanmıştır. Hemen sonrasında ise hayvanlarınız için yem satın almanız gerekmektedir. Yem satın aldığınız zaman hayvanlarınız üretime başlayacaktır. Oyunda altın kazanmak için ürün satışı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca oyunu bir birlik kuararakta oynamanız mümkün kılınmıştır. Dilersenni bir grup oluşturarak ortak bir amaç için ve kar elde etmek için hareket etmeniz mümkün olmaktadır.

Çiflik Bank Nasıl Oynanır ?

Sistemde bulunan hayvanların her birisinin ömrü , üretim süresi, tüketim süresi, satış fiyatı ve getirdiği kazançlar farklılıklar göstermektedir. Oyun içerisinde çeşitli miktarlarda kazanç elde etme imkanı sunulmaktadır. Her hayvanın alış fiyatı ve getirisi farklı olarak belirlenmiştir. Oyun ile ilgili biraz daha fazla ayrıntıya girerek bunları açıklayalım.

 

 

Oyun içerisindeki en ucuz yatrım yapılabilecek hayvan olarak Manisa Tavuğu dikkat çekmektedir. Bu tavuğun ömrü 365 gün olarak belirlenmiştir. Yani bu demek oluyor ki bir yılı tamamladığınızda başka tavuk alarak yeniden yatırım yapmanız durumunda kazanç elde edebilme imkanını devamlılık gösterecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Çiflik bank oyununda ortalama fiyata sahip olarak yatırım yapılabilecek bir seçenek arayanlar için ise Carolina Arısı uygun bir yatırım şekli olarak değerlendirilebilmektedir. Yine arınında ömrü 365 gün olarak belirlenmiştir. Aynı şeklide 365 gün tamamlandığında tekrardan arı alarak yatırımınızı devam ettirebileceksiniz.

 

 

 

 

Bu sistemin en pahalı yatırım aracı olarak Saanen Keçisi bulunmaktadır. Bu keçinin fiyatı diğer yatırım araçlarına göre en pahalı seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak sistemdeki bir çok yatırım aracı olan hayvanın ömrü 365 gün olarak dikkat çekerken bu keçinin ömrü 700 gündür. Yatırımlar içerisinde en fazla gelir imkanı sunan seçenektir.

 

 

 

Çiftlik Bank Nedir sorusuna verdiğimiz bu detaylı cevabın ardından oyunu oynayanların en çok merak ettikleri bir konuyu daha açıklığa kavuşturmamız doğru olacaktır. Oyunu oynayanların en çok merak ettikleri başlıklar içerisinde bu sistemin güvenli olup olmadığı en baştaki başlık durumundadır.

Çiflik Bank Güvenilir mi ?

Henüz 2016 yılında kurulan Çiftlik Bank Güvenlir mi sorusu oyunu oynayan ve oynamayı düşünen kişilerce oladukça fazla sorulan ve hatta hakkında haberler yapılan bir konu haline gelmiştir. Şirket kurucu oyunu oynayanlara ve oynamayı düşünenlere karşı güven sağlamak için sistemden gelir elde edemeyecek şekilde sistemin batması durumunda mevcut şirket envanterlerini satarak kullanıcılara gereken ödemenin yapılacağı taahütünde bulunmaktadır. Ancak oyunu oynamak iseyenlerin ve bu isiteme katılmayı düşünenlerin Çiftlik Bank Güvenilir mi sorusuna cevap bulabilmeleri için etraflıca bir araştırma yapmaları gerekemektedir. Çiflik bank yatırım yöntemi olarak paara ile yatırım kabul etmektedir. Yakında bitcoin ile de işlem kabul edecektir.

5/5 - (1 vote)