Ali Koç’tan Fernando Musleraya Ziyaret

Ali Koç’tan Muslera’ya Geçmiş Olsun Ziyareti

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan Rizespor maçında rakibi ile çarpışan Uruguay’lı kaleci Muslera‘nın sağ ayağındaki kırık nedeni ile ameliyat oldu. Fernando Muslera nın ameliyat olduğu hastahanede yatan Max Kruse‘yi ziyaret eden Ali Koç burada Muslera‘yada geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Muslera’nın Sakatlık Durumu

Son yapılan açıklamada tecrübeli eldivenin 6 ay içerisinde sahalara dönmesi beklendiği belirtildi. Aynı zamanda Muslera‘yı hastahanede ziyaret eden Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak oyuncunun sözleşmesini 2 sene daha uzattıklarını açıkladı. Fernando Muslera‘yı zor gününde yalnız bırakmayacaklarını ve oynamadığı dönem dahil tüm hakedişlerini vereceklerini aktaran Albayrak Galatasaray doktoru Yener İnce ve ekibine teşekkür etti.

 

Fatih Terim’in Muslera Açıklamaları

Oyuncuyu hastahanede ziyaret eden Fatih Terim , Muslera’nın takım için önemli şeyler ifade ettiğini belirtti ve en kısa sürede takıma katılacağını belirtti. Fernando Muslera nın hem ülkemizde hemde Dünyada oldukça sevilen bir karakter olduğunun altını çizen deneyimli teknik adam Muslera‘ya gelen geçmiş olsun mesajlarını normal karşıladığını belirtti.

Rate this post